CCTV-Kamera - GUCLU GUVENLİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TICARET LTD.STI. - GUCLUTECH

TR ENG
İçeriğe git

Ana menü:

CCTV-Kamera

SİSTEMLER
CCTV - Kapalı Devre TV Sistemleri
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
CCTV (Kapalı  Devre Tv) sistem ve ürünlerimizle, küçük işyeri veya evlerden, binlerce  kameranın tek noktadan izlendiği ve kayıt altında tutulduğu metrolar,   havalimanları, karayolları, depolar, zincir mağazalar, otobüsler,  taksiler  ve şehir merkezi izleme (Mobese) sistemleri  gibi büyük  projelere kadar  anahtar teslim çözümler sağlıyoruz. Kamera  güvenlik-izleme sistemlerinde dünyanın önde gelen markalarıyla  oluşturduğumuz çözüm ortaklıklarıyla, her projeye en kaliteli ve en  uygun ürün seçeneklerini sunuyoruz.
Kamera sisteminin caydırıcı özelliğinin dışında,  online izleme, kayıt izleme,  alarm senaryoları, görüntü kalite seçenekleri konularında, kurum ve kuruluşlarda iç ve dış ortamda oluşabilecek muhtemel risklerin tespiti ile en uygun şekilde kamera adetleri ve sistem dizaynı yapılır. Kamera sistemlerinde çeşitli sistem dizaynları yapmak mümkündür. HD çözünürlüklerden 4K çözünürlüklere kadar ihtiyaçlara uygun şekilde kameralar kullanılabilir. Buna göre en optimal ihtiyaç tespiti uzman ekiplerimiz tarafından belirlenmekte ve kullanıcıya maksimum faydayı sağlayacak şekilde sunulmaktadır.
Kullanım Yerine Göre Kameralar
DAHİLİ (İÇ ORTAM) TİP KAMERALAR
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Bullet  Kameralar : CCTV sistemlerinde  her ortam için kullanılabilen, modern, kullanışlı kasa yapıları ve genellikle gece görüşü sağlayabilen IR (infrared) aydınlatmalı farklı büyüklüklerde olan  sıklıkla kullanılan kamera tipidir. Sabit  ve ayarlanabilir lensli tipleri kullanım amacına göre sisteme dahil edilir.
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Dome  Kameralar : Kapalı alanlarda, (ofis, derslik, koridor, hastane odası vb.) göze batmayacak şekilde olan yapısıyla rahatlıkla kullanılırlar. Dome (kubbe) şeklindeki koruma camının altındaki kameranın hangi yöne baktığının farkedilmemesi, genellikle geniş açılı lenslere sahip oluşuyla iç ortamlarda tercih edilen kamera tipidir. Gece görüşlü, antivandal (darbelere dayanıklı), mini ve büyük tipleri mevcut olup, kullanım yerine göre sistem dizaynı yapılır.
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Speed Dome Kameralar : Kapalı  veya açık alanlarda, PTZ (Pan, tilt, zoom / Sağa-Sola, Yukarı-Aşağı, Yakınlaştırma) özelliğine sahip 360 derece dönebilen, kamera açısı dijital olarak kontrol edilerek değiştirilebilen kameralardır. Speed Dome, bulunduğu konuma göre sürekli etrafında döndürülebilir veya belirlenmiş hareket ve zoom programı olan preset noktaları sayesinde, bir alarm anında kameraların istenilen bölgeyi göstermeleri sağlanabilir. Güvenlik merkezlerinin bulunduğu yüksek risk taşıyan noktalarda sisteme dahil edilir.
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Ayarlanabilir Kameralar : Klasik kamera görünümlü ve kullanım yerine göre tüm seçenekleriyle değiştirilebilir - ayarlanabilir özellikteki, lens seçiminin, kullanım amacına uygun olarak sabit, manuel varifokal, auto varifokal, motorize zoom gibi seçilebildiği kamera tipleridir. Kasalarda muhasebe odalarında genellikle yüksek önem taşıyan noktalarda kullanılır. Dışarıda kullanımında ise harici tip muhafaza içerisinde sisteme dahil edilir.
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Gizli Kameralar : Hareket dedektörü veya duman dedektörü görünümlü iç ortam kameralarıdır. Ortamda kamera sisteminin bulunduğunu belirten uyarı levhalarıyla birlikte  kullanılmalıdır.       
HARİCİ (DIŞ ORTAM) TİP KAMERALAR
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Dış Ortam Bullet  Kameralar : CCTV sistemlerinde  her ortam için kullanılabilen, modern, kullanışlı kasa yapıları ve genellikle gece görüşü sağlayabilen IR (infrared) aydınlatmalı farklı büyüklüklerde olan  sıklıkla kullanılan kamera tipidir. Sabit  ve ayarlanabilir lensli tipleri kullanım amacına göre sisteme dahil edilir.
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Speed Dome Kameralar : Kapalı  veya açık alanlarda, PTZ (Pan, tilt, zoom / Sağa-Sola, Yukarı-Aşağı, Yakınlaştırma) özelliğine sahip 360 derece dönebilen, kamera açısı dijital olarak  kontrol edilerek değiştirilebilen kameralardır. Speed Dome, bulunduğu konuma göre sürekli etrafında  döndürülebilir veya belirlenmiş hareket ve zoom programı olan preset  noktaları sayesinde, bir alarm anında kameraların istenilen bölgeyi  göstermeleri sağlanabilir. Güvenlik merkezlerinin bulunduğu yüksek risk taşıyan noktalarda sisteme dahil edilir.
CCTV Kamera Sistemleri, Hikvision, Dahua, Lg, Haikon, Kamera Güvenlik,
Ayarlanabilir Dış Ortam Kameralar : Klasik kamera görünümlü ve kullanım yerine göre tüm seçenekleriyle değiştirilebilir - ayarlanabilir özellikteki, lens seçiminin, kullanım amacına uygun olarak sabit, manuel varifokal, auto varifokal, motorize zoom gibi seçilebildiği kamera tipleridir. Kasalarda muhasebe odalarında genellikle yüksek önem taşıyan noktalarda kullanılır. Dışarıda kullanımında ise harici tip, ısıtıcılı fanlı, muhafaza içerisinde sisteme dahil edilir.
Bağlantı Türüne Göre Kamera Sistemleri
KOAKSİYEL KABLOLU SİSTEMLER
Analog Kamera Sistemleri :  Analog CCTV altyapısını kullanarak HD  düzeyinin altında, düşük çözünürlükte görüntü sağlayabilen konvansiyonel yapıdaki  kamera sistem teknolojisidir. Koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır.Görüntü kalitesinin optimal düzeyde olması düşük kapasiteli  kaydetme alanına çok uzun süreli kayıt saklayabilme özelliğinden ve düşük maliyetlerde olmasından dolayı  tercih edilebilen eski bir teknolojidir.
Analog HD Kamera Sistemler: (AHD) : AHD  CCTV sistemi analog altyapısını kullanarak 720p (HD)  ve 1080p (FullHD)  yüksek  çözünürlükte görüntü sağlayabilen konvansiyonel yapıdaki  kamera sistem teknolojisidir. Koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. Görüntü kalitesinin yüksek  düzeyde olması  altyapı ve ürün fiyatlarının düşük maliyetlerde olmasından dolayı  tercih edilebilen  teknolojidir. Eski teknoloji altyapılarını değiştirmeden kolaylıkla sistem değişikliği yapılabilir.
Analog HD-TVI Kamera Sistemleri : HD-TVI (High Definition Transport Video Interface) CCTV sistemi analog altyapısını kullanarak 720p (HD)  ve 1080p (FullHD)  yüksek  çözünürlükte görüntü sağlayabilen konvansiyonel yapıdaki  kamera sistem teknolojisidir. Techpoint tarafından geliştirilen (2012) bir DSP-TVI teknolojisidir. Bu teknoloji HIKVISION markası tarafından satın alınarak  ürünlerinde kullanmaya başlamıştır.  Koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, HDTVI-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. Görüntü kalitesinin stabil VE  yüksek  düzeyde olması, az depolama yeri kaplamasından dolayı  tercih edilebilen  teknolojidir. Eski teknoloji altyapılarını değiştirmeden kolaylıkla sistem değişikliği yapılabilir.
Analog HD-CVI Kamera Sistemler : HD-CVI ( High Definition Composite Video Interface) CCTV sistemi analog altyapısını kullanarak 720p (HD)  ve 1080p (FullHD)  yüksek  çözünürlükte görüntü sağlayabilen konvansiyonel yapıdaki  kamera sistem teknolojisidir. Bu teknoloji DAHUA markası tarafından geliştirilip  ürünlerinde kullanmaya başlamıştır.  Koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, HDCVI-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. Görüntü kalitesinin stabil  ve yüksek  düzeyde olması, az depolama yeri kaplamasından dolayı  tercih edilebilen  teknolojidir. Eski teknoloji altyapılarını değiştirmeden kolaylıkla sistem değişikliği yapılabilir.
NETWORK BAĞLANTILI IP KAMERA SİSTEMLERİ
IP (Network) Kamera Sistemleri : Ağ üzerinde çalışabilen lokalden ve internetten erişim sağlayabileceğiniz IP kameralar , IP Encoder ile Decoder, izleme ve kayıt yazılımı ile Ağ Video Kaydedicisinden (NVR) oluşmaktadır. IP CCTV sisteminde,  görüntü uzak bir lokasyondan izlenebileceği gibi sistemden bağımsız uzak bir yerde de kayıt altına alınabilmektedir.  Kablolu veya kablosuz şekilde kullanabileceğiniz IP kameralar, tek başına çalışabilir ve kayıtları kendi üzerinde bulunabilen SD kart üzerine yapabilir.İnternet bağlantısı bulunan her yerden kontrol edebileceğiniz, bağlanıp canlı izleyebileceğiniz IP kameralar, kameralı güvenlik sistemlerinin en gelişmiş çözümüdür. IP kameralar uzaktan görüntüleme, güvenlik, web uygulamaları gibi birçok alanda ihtiyaçları karşılayabilir. Ayrıca alınan görüntülerde her türlü görüntü işleme, analitik yapılar kurulabilir. Kişi sayma, alarm, yüz tanıma plaka tanıma gibi çeşitli görüntü senaryoları oluşturmaya olanak verir.
Guclutech © 2018 | Tüm Hakları Saklıdır - Made by EH
GÜÇLÜ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Şerifali Mah.Tavukçuyolu Cad.  
No:226/1 34775 Ümraniye-İstanbul
Tel: 0216 540 92 92  
Faks: 0216 540 90 33
GÜÇLÜ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Aşağı Dudullu Mah. Hamza Yerlikya Bulvarı 
No:51/A 34775 Ümraniye-İstanbul
Tel: 0216 540 92 92  
Faks: 0216 540 90 33
facebook
 twitter
 instagram
 google +
 pinterest
 whatsapp

İçeriğe dön | Ana menüye dön

Bu web sitesini kullanmak için JavaScript'i etkinleştirmeniz gerekir.