Hakkımızda - GUCLU GUVENLİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TICARET LTD.STI. - GUCLUTECH

TR ENG
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

KURUMSAL
Hakkımızda
Guclutech - Hakkımızda
2001 yılında,   teknolojinin  üstün gelişim sürecinin başlangıcıyla birlikte, GÜÇLÜ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.  elektronik güvenlik sistemleri başta olmak üzere tüm zayıf akım teknolojileri konularında faaliyetine başladı.
Yapılanmasına tecrübeli mühendislik kadrosunu genişleterek devam etti. Elektronik-Güvenlik-Yazılım sistemleri konularında  günceli yakalamak ve geliştirmek için, dünyada belli başlı birçok üretici ve sistem geliştirici firmalarla ticari birliktelikler kurarak, teknoloji ve ürün ithalatlarına başladı. 2009 yılında uzak doğudan, kalite ve fiyat avantajı bulunan firmalarla anlaşmalar yaparak yüksek stoklu ithalatları devam etti. Ürün çeşitliliği ve üretici-ithalatçı firma avantajını kullanarak Türkiye'nin genelinde güvenlik sistemleri bayi kanalını oluşturdu. Bölge bayilikleri açarak, Türkiye'nin her yerinde yüksek müşteri memnuniyetini  ve hizmet-ürün kalitesini standartlaştırdı.
Aynı zamanda sektöründe lider durumda olan özel sektör, devlet kurum ve kuruluşlara, zayıf akım teknolojileri konularının tümünde, keşif, projelendirme, tasarım, ürün temini, anahtar teslim taahhüt ve danışmanlık hizmetleri vererek, kurumsal yapıda proje departmanını oluşturdu. Teknoloji takibi, keşif projelendirme, risk analizleri, anahtar teslim uygulama kalitesini arttırmak amacıyla, mühendis, tekniker ve teknisyen kadrosunu genişleterek, kurumsal proje-taahhüt çalışmalarına ağırlık verdi. Kurumsal projelerde hem kendi ithalatı olan yüksek teknolojili ürünleri hem de sektörde etkin konumda olan markalar ile çözüm ortaklıkları kurarak zayıf akım teknolojilerinde kapsamlı ve disiplinli çalışma anlayışıyla yeni projelere imza attı.
GÜÇLÜ Güvenlik Teknolojileri San. ve Tic. Ltd., elektronik güvenlik sistemleri, tüm zayıf akım teknolojileri konusunda, projelendirmeden, ürün-sistemlerin ticari ömürlerinin bitimine kadar koşulsuz müşteri memnuniyeti ve toplam kalite anlayışıyla yatırımlarına ve yoluna devam ediyor.
Guclutech © 2018 | Tüm Hakları Saklıdır - Made by Guclutech
GÜÇLÜ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Aşağı Dudullu Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı  
No:51/A 34775 Ümraniye-İstanbul
Tel: 0216 540 92 92  
Faks: 0216 540 90 33
GÜÇLÜ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Aşağı Dudullu Mah. Hamza Yerlikya Bulvarı
No:51/A 34775 Ümraniye-İstanbul
Tel: 0216 540 92 92  
Faks: 0216 540 90 33
facebook
 twitter
 instagram
 google +
 pinterest
 whatsapp

İçeriğe dön | Ana menüye dön

Bu web sitesini kullanmak için JavaScript'i etkinleştirmeniz gerekir.